Dom Głogów Małopolski
Zabajka, Głogów Małopolski, podkarpackie
- 799 900 zł
- 117,50 m²
- 6 807,66 zł/m²
Małgorzata Łyczk...
Skontaktuj się
Dom Głogów Małopolski
Zabajka, Głogów Małopolski, podkarpackie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Dom Głogów Małopolski
Zaktualizowane: 21 maja 2026
799 900 zł 117,50 m² 6 807,66 zł/m²
bliźniak
5
350 m²
garaż w bryle budynku
2025
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
350 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 799 900 zł (6 807,66 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Głogowie Małopolskim)
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 117,50 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- okna: nowe / wymienione, plastikowe
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Działka: 350 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Profit Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
Opis nieruchomości
Gotowy dom w stanie deweloperskim, świetna lokalizacja!
Bliźniak o powierzchni 117,5 m² w stanie deweloperskim "premium"
Przedstawiamy nową inwestycję składającą się z 4 domów w zabudowie bliźniaczej na nowopowstającym kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych na terenie Głogowa Małopolskiego osiedle Zabajka.
Spokojna okolica blisko strefy ekonomicznej, lotniska i A4, dojazd do centrum Głogowa Młp. 3km. Trasa do Rzeszowa zajmuje tylko 15 minut. (...)
883 007...
883 007 288