dowolna

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Głogów Małopolski - Lista anonsów

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Zabajka,Głogów Małopolski

799 000 zł118 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 117,5 m w standardzie deweloperskim premium, położony w spokojnej części Głogowa Małopolskiego os. Zabajka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Rogoźnica,Głogów Małopolski

999 000 zł106 m² 9 424,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować tylko w naszym biurze ofertę sprzedaży zadbanego, wolnostojącego domu z 2011 roku o powierzchni 106 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Głogów Małopolski

1 650 000 zł192 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni 192 m2 położony na funkcjonalnej działce 8 ar. Dom położony w Głogowie małopolskim. Nieruchomość -nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Głogów Małopolski

690 000 zł123 m² 5 601,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Głogowa Małopolskiego ul. Partyzantów. Cena promocyjna: 690 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Centrum,Głogów Małopolski

690 000 zł123 m² 5 601,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 555 000 zł165 m² 9 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkowy dom W zabudowie bliźniaczej - głogów małopolski 165 m Orientalny styl | Naturalne materiały | Nowoczesne technologie | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Centrum,Głogów Małopolski

720 000 zł123 m² 5 845,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przezentuje Nowoczesny dom | Głogów Małopolski | 123 m | Garaż + 2 miejsca postojowe | Ogrzewanie pompą ciepła | Tylko 20 minut od Rzeszowa oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

590 000 zł169 m² 3 491,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Nowoczesny dom 165m2, stan surowy zamknięty, blisko lasu- głogów małopolski, 4km od centrum. Przedstawiamy Państwu nowy dom o powierzchni użytkowej 165m2 i pow. całkowitej 240,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Głogów Małopolski

750 000 zł123 m² 5 674,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów Małopolski

Rogoźnica,Głogów Małopolski

999 000 zł106 m² 9 424,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w Głogowie Małopolskim, na przyjaznym os. Niwa. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 190.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

599 000 zł197 m² 3 202,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom parterowy 196.7m2 - STAN SUROWY OTWARTY, 3 TARASY, BLISKO LASU. Oferujemy do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 196,7m2 i pow. użytkowej 123m2, w okolicy Głogowa Małopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Głogów Małopolski

650 000 zł113 m² 5 747,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej segment środkowy, zlokalizowany w urokliwej i pożądanej okolicy , blisko natury, gwarantujący komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Głogów Małopolski,podkarpackie

720 000 zł127 m² 5 667,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 8 z 11 nowoczesnych domów bliźniaczych, które będą znajdować się na prestiżowym osiedlu w Głogowie Małopolskim , 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Głogów Małopolski

699 000 zł123 m² 5 674,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bór,Głogów Małopolski

798 400 zł130 m² 6 140,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę domów w zabudowie szeregowej Czy marzysz o życiu w cichej, zielonej okolicy, blisko natury, z jednoczesnym szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lawendowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

650 000 zł108 m² 6 044,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Good Life Nieruchomości prezezntuje na sprzedaż 3 nowoczesne domy szeregowe na osiedlu niwa, 20 minut od centrum Rzeszowa. W pobliżu sklepy, siłownia, ośrodek zdrowia, przedszkole, planowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Głogów Małopolski

550 000 zł94 m² 5 826,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:73 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuję Nowoczesne domy | Wysoka Głogowska | 94,40 m | Garaż + 2 miejsca postojowe | Tylko 20 minut od Rzeszowa oferta tylko W biurze stoprocent nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bór,Głogów Małopolski

869 800 zł127 m² 6 843,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę nowoczesnego domu narożnego w zabudowie szeregowej, który jest częścią I etapu inwestycji. To wymarzone miejsce dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rogoźnica,Głogów Małopolski

1 100 000 zł106 m² 10 377,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

869 800 zł127 m² 6 843,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Już gotowe! Sąsiedztwo terenów zielonych, spokojna okolica z dala od zgiełku miasta, niska zabudowa - to właśnie w takich okolicznościach powstaje nowe osiedle Leśna Wola. inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

816 850 zł130 m² 6 282,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Już gotowe! Sąsiedztwo terenów zielonych, spokojna okolica z dala od zgiełku miasta, niska zabudowa - to właśnie w takich okolicznościach powstaje nowe osiedle Leśna Wola. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Niwa,Głogów Małopolski

650 000 zł107 m² 6 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości prezentujemy komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 107,54 m2 na działce 193 m2. Budynki o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

635 000 zł140 m² 4 545,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości dom jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 139,71 m2 z garażem w bryle. Dom znajduje się na prostokątnej, płaskiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lawendowa

Niwa,Głogów Małopolski

650 000 zł108 m² 6 043,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą 4 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji. Domy znajdują się na istniejącym już osiedlu niwa. Z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Głogów Małopolski,podkarpackie

650 000 zł99 m² 6 565,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości prezentujemy komfortowy środkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 99 m2 z 30 metrowym ogródkiem. Budynki o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

869 800 zł127 m² 6 843,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

798 400 zł130 m² 6 155,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

832 700 zł127 m² 6 533,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 047 000 zł127 m² 8 251,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:916 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

832 700 zł127 m² 6 533,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Już W sprzedaży! Sąsiedztwo terenów zielonych, spokojna okolica z dala od zgiełku miasta, niska zabudowa - to właśnie w takich okolicznościach powstaje nowe osiedle Leśna Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

5 400 zł130 m² 41,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dom wolnostojący - parterowy- na spokojnym osiedlu w otoczeniu lasu w Głogowie Małopolskim. Dom wolnostojący o pow. około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

5 400 zł130 m² 41,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

859 500 zł127 m² 6 743,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

832 700 zł127 m² 6 533,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Głogów Małopolski,podkarpackie

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu dom do wynajęcia o powierzchni całkowitej ok. 200m2. Nieruchomość usytuowana jest w Głogowie Małopolskim , na znanym osiedlu - Niwa. . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wola Cicha

Głogów Małopolski,podkarpackie

569 000 zł108 m² 5 293,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domów w nowej inwestycji - Osiedle "cicha Wola". Obecnie w sprzedaży I etap inwestycji. (Dostępne 3 domy od zaraz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cicha

Głogów Małopolski,podkarpackie

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na sprzedaż charakteryzującą się przyjazną architekturą wykorzystującą eleganckie i trwałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

3 900 zł85 m² 45,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu dom do wynajęcia o powierzchni 85 m2 w Głogowie Małopolskim. Dom znajduje się na 6 arowej działce. Wyposażany jest w rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pszeniczna

Głogów Małopolski,podkarpackie

480 000 zł128 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowy dom (bliźniak) o pow. 128 m2 z garażem w bryle budynku zlokalizowany w nowej inwestycji 4x domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Pszenicznej w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

761 300 zł131 m² 5 831,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²