dowolna

Działki budowlane Głogów Małopolski - Ogłoszenia sprzedaży działek

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Głogów Małopolski,podkarpackie

290 000 zł1 269 m² 228,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nowa oferta w Biurze Stoprocent Nieruchomości - działka budowlana w samym centrum Głogowa Małopolskiego. Charakterystyka działki: - kształt trapezu, około 59m X 19m X 22,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Zabajka,Głogów Małopolski

208 500 zł870 m² 239,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż ostatnią działkę z trzech, o powierzchni 8,70ar położoną przy ul. Sosnowej w Głogowie Małopolskim, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Głogów Małopolski,podkarpackie

215 000 zł919 m² 233,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta w Biurze Stoprocent Nieruchomości - działka budowlana w samym centrum Głogowa Małopolskiego. Charakterystyka działki: - kształt prostokąta: 34m X 24 M, - powierzchnia: 9,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Krokusowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

380 000 zł1 600 m² 237,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną w Głogowie Małopolskim - działka z dogodnym położeniem (ul. Krokusowej) w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, droga asfaltowa przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jaskółcza

Styków,Głogów Małopolski

155 000 zł890 m² 174,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 8,90ar położoną w miejscowości Głogów Małopolski zaledwie 20km od centrum miasta Rzeszów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Diamentowa

Zabajka,Głogów Małopolski

200 000 zł3 400 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (nr 241) położona w Głogowie Małopolskim (zabajka), ulica Diamentowa 98. Działka jest położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Posiada wszystkie media. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

205 000 zł868 m² 236,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż wymiarową działkę o powierzchni 8,68ar położoną w Głogowie Małopolskim blisko centrum. Nieruchomość idealnie się sprawdzi pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

192 000 zł9 m² 22 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż wymiarową działkę o powierzchni 8,68 ar położoną w Głogowie Małopolskim blisko centrum. Nieruchomość idealnie się sprawdzi pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pszeniczna

Głogów Małopolski,podkarpackie

202 980 zł1 194 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11,94 ar, znajdująca się w Głogowie Małopolskim. Działka oznaczona numerem 2230/21. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grabnik

Głogów Małopolski,podkarpackie

110 000 zł602 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzenie o Twoim własnym, malowniczym zakątku - teraz to możliwe! Unikalna działka na sprzedaż w Głogowie Małopolskim! Powierzchnia: 6.02 arowa Lokalizacja: Głogów Małopolski Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kaczeńcowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

695 000 zł2 800 m² 248,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży jest 28 arowa działka w Głogowie Małopolskim,ul. Kaczeńcowa. Działka o charakterze budowlanym położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

220 000 zł945 m² 232,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko w Central Office! Ostatnia wolna działka Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu kompleks 7 działek w Głogowie Małopolskim. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Długa

Głogów Małopolski,podkarpackie

189 000 zł1 100 m² 171,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaoferować Państwu idealną, płaską działkę o powierzchni 1 100 metrów kwadratowych, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania, usytuowaną w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiklinowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

399 000 zł4 108 m² 116,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum większych miast? Ta oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Przedstawiam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Partyzantów

Głogów Małopolski,podkarpackie

450 000 zł1 199 m² 375,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu ładną działkę z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego położoną przy ul. Partyzantów w Głogowie Małopolskim. Nieruchomość o powierzchni 11,99 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Głogów Małopolski,podkarpackie

155 000 zł675 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu? Miło nam przedstawić działkę na sprzedaż w cichej okolicy , a zarazem w centrum miasta. Działka o powierzchni 675 m2 zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiklinowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

399 000 zł4 108 m² 97,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum większych miast? Ta oferta może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

170 000 zł1 400 m² 121,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową znajdującą się w powiecie kolbuszowskim, obręb kupno. Na działce znajdują się fundamenty pod projekt domu w malinówkach 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

199 000 zł955 m² 208,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Central Office! Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu kompleks 7 działek w Głogowie Małopolskim. Przedmiotem sprzedaży jest 9,5 arowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

188 000 zł902 m² 208,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Central Office! Ostatnie 3 działki Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu kompleks 7 działek w Głogowie Małopolskim. Przedmiotem sprzedaży jest 9,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

549 000 zł4 100 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt o powierzchni 41 arów w Głogowie Małopolskim. Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 41 arów zlokalizowana w malowniczej okolicy, z własnym stawem. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

200 000 zł779 m² 256,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną zaledwie 150m od rynku w Głogowie Małopolskim. Działka o powierzchni 779 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Fabryczna

Głogów Małopolski,podkarpackie

207 000 zł989 m² 209,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 9,89ar położoną w Głogowie Małopolskim. Nieruchomość położona zaledwie 15 km od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Głogów Małopolski,podkarpackie

299 000 zł757 m² 394,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę przy samym lesie z rozpoczętą budową znajdującą się w Głogowie Małopolskim. Jest to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

179 000 zł1 126 m² 158,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura rzeszowskie nieruchomości działka posiadająca wszystkie media, wydane warunki zabudowy - idealnie nadająca się pod budowę domu jednorodzinnego oraz inwestycję. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zagajnikowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

899 000 zł10 800 m² 83,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1,08 ha położoną w miejscowości Głogów Małopolski Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod zabudowę.