dowolna

Mieszkania z prawem własności Głogów Małopolski - Lista ofert

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Rynek pierwotny

499 000 zł106,30 m² 4 694,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez podatku pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m , zlokalizowane w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Niwa,Głogów Małopolski

500 000 zł55,64 m² 8 986,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną realizację deweloperską w Głogowie Małopolskim, na popularnym i cenionym Osiedlu Niwa. Inwestycja oferować będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów Małopolski,podkarpackie

520 000 zł82,04 m² 6 338,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,04 m , zlokalizowane w kameralnej zabudowie szeregowej w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Głogów Małopolski,podkarpackie

510 000 zł56,80 m² 8 978,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m2 z ogródkiem zlokalizowane na nowo powstałej inwestycji w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Głogów Małopolski,podkarpackie

375 000 zł40,06 m² 9 360,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Głogowie Małopolskim komfortowe życie tuż pod Rzeszowem! Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje nową ofertę mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł79,41 m² 7 543,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Głogów małopolski | bezczynszowe | 3 pokoje | klimatyzacja W cenie | garaż | komórka lokatorska | rok budowy 2018 | 79,41 m2 uwaga: zółte oraz niebieskie ściany oraz niebieskie elementy sufitów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł65,66 m² 8 224,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem - Zabajka, głogów Małopolski Biuro Rzeszowskie Nieruchomości zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rogoźnica,Głogów Małopolski

469 000 zł106 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkania na nowym osiedlu w Głogowie Małopolskim przy ul. Sikorskiego. Kameralne osiedle o niskiej zabudowie, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabajka,Głogów Małopolski

550 000 zł64 m² 8 467,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa przedsprzedaż nowo powstającej, kameralnej inwestycji w spokojnej części Głogowa Małopolskiego. Nieruchomość ta jest idealną propozycją dla osób ceniących komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów Małopolski

Styków,Głogów Małopolski

568 000 zł47 m² 12 085,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż - Głogów Małopolski Cena mieszkania: 529 000 zł Miejsce postojowe: 25 000 zł Cena komórki lokatorskiej: 14 900 zł Powierzchnia: 47 m Podstawowe informacje: piętro: 2/2 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Rogoźnica,Głogów Małopolski

469 000 zł106 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nową inwestycję w Głogowie Małopolskim, kameralne osiedle w zabudowie szeregowej przy ul. Sikorskiego. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł106 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niwa,Głogów Małopolski

449 000 zł63 m² 7 161,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,69 m2 zlokalizowane w Głogowie Małopolskim na osiedlu Niwa. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Rogoźnica,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie skrajne nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem - 110 m2. Głogów Małopolski | ul. Sikorskiego | 63,98 m + ogród ok. 110 m Na sprzedaż oferujemy przestronne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pelczara

Niwa,Głogów Małopolski

860 000 zł78 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwukondygnacyjne o łącznej powierzchni 77,91 m . Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz nowoczesne wykończenie sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości przedstawia nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem - idealne dla młodej rodziny! Głogów Małopolski | ul. Sikorskiego | 63,98 m + ogród ok. 100 m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania 64 m2 z ogrodem! | Głogów Małopolski, ul. Sikorskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nową inwestycję mieszkaniową kameralne osiedle w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Rogoźnica,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkanie na parterze na nowym osiedlu w Głogowie Małopolskim przy ul. Sikorskiego. Kameralne osiedle o niskiej zabudowie, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania 3 pokojowe na parterze o powierzchni 63,98 m2 z prywatnym ogrodem o powierzchni od 60 m2 do nawet 100 m2. Usytuowane na kameralnym osiedlu mieszkań o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Rogoźnica,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ostatnie skrajne nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem Głogów Małopolski | ul. Sikorskiego | 63,98 m + ogród 60 m Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowoczesną inwestycję położoną w sercu Głogowa Małopolskiego! Oferta dotyczy mieszkania na parterze o powierzchni 63,98 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Rogoźnica,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ostatnie skrajne nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem Głogów Małopolski | ul. Sikorskiego | 63,98 m + ogród ok. 80 m Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów Małopolski

Niwa,Głogów Małopolski

439 000 zł63 m² 7 002,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | Głogów Małopolski | Prestiżowe osiedle Niwa | 62,69 m + 2 balkony Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł106 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z poddaszem i ogrodem | Głogów Małopolski, ul. Sikorskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję w Głogowie Małopolskim kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkania na kameralnym osiedlu mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej przy ul. Sikorskiego w Głogowie Małopolskim. Dostępne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł66 m² 7 073,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł106 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Styków,Głogów Małopolski

629 000 zł63 m² 10 033,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,69 m2, w pełni wyposażone i umeblowane. Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż kameralne osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Dostępne lokale: - na parterze z ogrodem - na 1 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł66 m² 7 073,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowe osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej w Głogowie Małopolskim. Dostępne lokale o powierzchni od 66,30 m2 do 65,77 m **każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł106 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż kameralne osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana jest w Głogowie Małopolskim przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Niwa,Głogów Małopolski

455 000 zł57 m² 8 014,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | stan deweloeprski | gotowe do wykończenia | parter Z ogrodem | skrajne | rolety zewnętrzne | dostępne od zaraz Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości, na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rogoźnica,Głogów Małopolski

469 000 zł106 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy mieszkania na nowym osiedlu w Głogowie Małopolskim przy ul. Sikorskiego. Kameralne osiedle o niskiej zabudowie, składające się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem Głogów Małopolski | ul. Sikorskiego | 63,98 m + ogród ok. 80 m Na sprzedaż oferujemy przestronne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Rogoźnica,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów Małopolski

Zabajka,Głogów Małopolski

439 000 zł63 m² 7 001,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią | Głogów Małopolski W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niwa,Głogów Małopolski

425 000 zł63 m² 6 789,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością przedstawiam Państwu gotowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m2 w stanie deweloperskim do wykończenia na osiedlu Niwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Borsuk,Głogów Małopolski

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rogoźnica,Głogów Małopolski

469 000 zł106 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy mieszkania na nowym osiedlu w Głogowie Małopolskim przy ul. Sikorskiego. Kameralne osiedle o niskiej zabudowie, składające się z 12.