dowolna

Nowe domy Głogów Małopolski

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

803 400 zł130,02 m² 6 179,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

NA sprzedaż gotowy dom W zabudowie szeregowej W świetnej lokalizacji -głogów młp. Dom O powierzchni 130m2 Z garażem W bryle budynku. Nieruchomość wyposażona W popmę.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o pow. 138 m2 projektu Archon d om w Ż urawkach 10 powiększony o balkon.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł107,46 m² 6 002,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w urokliwym miejscu otoczynym zielenią, w okolicy Głogowa Małopolskiego. Ostani wolny gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł107,11 m² 6 161,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:107 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107 m , ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł143 m² 4 055,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, zrealizowany według projektu "dom w Cieszyniankach 12" od archon, o powierzchni 143 m , zlokalizowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

803 400 zł129,70 m² 6 194,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

W sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy w dogodnej lokalizacji w Głogowie Małopolskim. Dom o powierzchni 130,02m2 usytuowany na działce 205m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

630 000 zł145 m² 5 469,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom parterowy w miejscowości Widełka, zrealizowany według nowoczesnego i funkcjonalnego projektu. Ten jednorodzinny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Niwa,Głogów Małopolski

720 000 zł123,18 m² 5 845,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom o powierzchni 123,18 m wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 208,14 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

798 400 zł130,55 m² 6 115,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Funkcjonalna i nowoczesna szeregówka - już gotowa, sprzedawana w stanie deweloperskim. Szeregówka o powierzchni 130,55m2, z garażem w bryle budynku ogródkiem i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł123,18 m² 6 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Nowoczesny bliźniak to doskonała opcja dla tych, którzy szukają komfortu domu i jednocześnie chcą cieszyć się wygodą życia w pobliżu miasta. Najważniejsze atuty nieruchomości: - własny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rogoźnica,Głogów Małopolski

750 000 zł127 m² 5 905,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z elewacją, zrealizowany na podstawie projektu Azuryt 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Rynek

Centrum,Głogów Małopolski

660 000 zł107,47 m² 6 141,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107 m , z prywatnym ogrodem, dwoma balkonami oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł119,29 m² 4 853,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom na północy Głogowa Małopolskiego stan surowy zamknięty z elewacją i roletami, gotowy jeszcze w tym roku. Przedmiotem sprzedaży jest wolno stojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej, w znakomitej lokalizacji koło lasu - Głogów Małopolski, dzielnica Zabajka. Cicha, zielona okolica, świetny dojazd do centrum Głogowa Młp.

Szczegóły ogłoszenia

681 900 zł113,65 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie sprzedaży gotowy dom w zabudowie szeregowej segment skrajny lub środkowy o powierzchni 113,65m2 (po podłodze 120,55m2) w stanie deweloperskim z garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł117,50 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany w standardzie deweloperskim premium, o powierzchni użytkowej 117,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Centrum,Głogów Małopolski

1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:593 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu wolnostojącego z garażem w bryle budynku, o pow. użytkowej 138 m2. Dom wybudowany został wg.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł107,11 m² 6 161,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:107 m²

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł129,85 m² 5 383,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Stan deweloperski! Malownicze otoczenie, widok na las, kameralna atmosfera. Osiedle Leśne Zacisze powstaje z myślą o osobach ceniących spokój, prywatność i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł141,99 m² 4 359,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

W sprzedaży dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, położony na 7 arowej działce w Głogowie Małopolskim. Dom o praktycznym układzie, składa się z 5 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Głogów Małopolski

970 000 zł140 m² 6 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom położony w malowniczych terenach Głogowa małopolskiego - projekt Dom w Żurawkach 10. Posadowiony na prostokątnej, płaskiej działce o powierzchni 600m2 ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Centrum,Głogów Małopolski

826 000 zł123,18 m² 6 705,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Głogowa Małopolskiego ul. Partyzantów. Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

821 850 zł130 m² 6 321,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Prezentujemy Państwu osiedle Leśna Wola kameralną inwestycję, w ramach której powstanie 47 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz jeden dom wolnostojący. Realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

639 000 zł171 m² 37,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany w Głogowie Małopolskim. Na sprzedaż dostępne są dwa niezależne segmenty każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Centrum,Głogów Małopolski

747 000 zł123 m² 6 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Centrum,Głogów Małopolski

826 000 zł123 m² 6 705,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Centrum,Głogów Małopolski

599 000 zł113 m² 5 279,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją położony w spokojnej, kameralnej okolicy- w miejscowości Głogów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Głogów Małopolski

747 000 zł123 m² 6 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Głogów Małopolski

826 000 zł123 m² 6 705,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

639 000 zł171 m² 37,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Wojska Polskiego

Bór,Głogów Małopolski

798 400 zł130 m² 6 140,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę domów w zabudowie szeregowej Czy marzysz o życiu w cichej, zielonej okolicy, blisko natury, z jednoczesnym szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 365 000 zł127 m² 10 758,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:916 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej J.2 zlokalizowany na Osiedlu Leśna Wola w Głogowie Małopolskim, z dogodnym dojazdem do Rzeszowa. Inwestycja realizowana jest etapami i obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Głogów Małopolski

Wola Cicha,Głogów Małopolski

660 000 zł107 m² 6 168,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107 m z ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

840 000 zł178 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:613 m²

Oferta na wyłączność biura nieruchomości jasłowska nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 128,70 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Zabajka,Głogów Małopolski

799 000 zł118 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 117,5 m w standardzie deweloperskim premium, położony w spokojnej części Głogowa Małopolskiego os. Zabajka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sikorskiego

Centrum,Głogów Małopolski

660 000 zł153 m² 4 306,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:465 m²

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący - projekt Archon Dom w łubinie o powierzchni użytkowej 134,29 m , z garażem jednostanowiskowym (18,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

639 000 zł171 m² 37,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wygoda

Centrum,Głogów Małopolski

650 000 zł113 m² 5 747,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej segment środkowy, zlokalizowany w urokliwej i pożądanej okolicy , blisko natury, gwarantujący komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 650 000 zł194 m² 85,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w wysokim standardzie | 171,51 m | działka 8,02a | Głogów Małopolski Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

660 000 zł99 m² 6 680,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Oferta domu energooszczędnego 98m2 W okolicy głogowa małopolskiego-stan deweloperski. Oferujemy nowoczesny dom o pow. całkowitej około 98m2 i pow. użytkowej 82m na działce 8.45a, 5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach