Dom, ul. Sosnowa

Sosnowa, Głogów Małopolski, podkarpackie

  • 1 999 000 zł
  • 255 m²
  • 7 839,22 zł/m²

Zdjęcie

Damian Sieradzki

Skontaktuj się

Dom, ul. Sosnowa

Sosnowa, Głogów Małopolski, podkarpackie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 999 000 zł

255 m²

7 839,22 zł/m²

Dom, ul. Sosnowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 999 000 zł 255 m² 7 839,22 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 241 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2012

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 241 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2012

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 999 000 zł (7 839,22 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 255 m², 5 pokoi, 4 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2012
  •   materiał budowy: drewno
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 241 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 7167/2089/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NIE MA TAKICH OFERT NA RYNKU!

Oferta dostępna wyłącznie w homfi.

Zapraszam do odkrycia niezwykłego, drewnianego domu jednorodzinnego, który perfekcyjnie łączy w sobie ciepło tradycji z nowoczesnym luksusem. Wybudowany w 2012 roku z myślą o własnych potrzebach, zachwyca dbałością o każdy detal i jakością użytych materiałów. (...)

Agent

Damian Sieradzki

731 464...

731 464 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Damian Sieradzki

731 464...

731 464 123

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl