dowolna

Domy na sprzedaż Głogów Małopolski - Oferty sprzedaży domów

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

821 850 zł130 m² 6 321,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Prezentujemy Państwu osiedle Leśna Wola kameralną inwestycję, w ramach której powstanie 47 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz jeden dom wolnostojący. Realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

760 100 zł123,18 m² 6 170,64 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mkk-invest Deweloper oferuje 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, z salonem, jadalnią, kuchnią, czterema sypialniami, garderobą, łazienką, wc, garażem, balkonem, tarasem i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

802 500 zł123,18 m² 6 514,86 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

755 400 zł123,18 m² 6 132,49 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

560 000 zł128 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Głogowie Małopolskim, przy bocznej ulicy Sikorskiego. Dom sprzedawany w stanie surowym zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 400 zł130,55 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro Sprzedaży Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne osiedle położone w spokojnej i cichej okolicy Głogowa Małopolskiego opis inwestycji: termin zakończenia: gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł131,27 m² 11 388,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy parterowy dom jednorodzinny budowany i wykańczany dla siebie z wysokiej jakości materiałów z 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Niwa,Głogów Małopolski

1 799 000 zł167,80 m² 10 721,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:872 m²

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w miejscowości Głogów Małopolski - osiedle niwa! Ta nieruchomość to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Styków,Głogów Małopolski

1 899 000 zł273 m² 6 956,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 008 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży stylowego domu z bardzo dużą działką w malowniczej, spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości Głogów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

649 000 zł164 m² 3 957,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

Oferta domu 164M2, stan surowy zamknięty - 5km od centrum głogowa małopolskiego. Oferujemy do sprzedaży nowy dom o pow. użytkowej 164m2, wybudowany na działce 6.32a w gminie Głogów.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

795 000 zł127,10 m² 6 254,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Tylko w naszej ofercie sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Głogowie Małopolskim przy ul. Orzeszkowej z możliwością dojazdu od ulicy Sikorskiego lub ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł105,58 m² 6 156,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szukasz balansu między naturą a szybkim dojazdem do Rzeszowa? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż trafia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej okolicy Głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Zabajka,Głogów Małopolski

1 999 000 zł255 m² 7 839,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Nie ma takich ofert na rynku! Oferta dostępna wyłącznie w homfi. Zapraszam do odkrycia niezwykłego, drewnianego domu jednorodzinnego, który perfekcyjnie łączy w sobie ciepło tradycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Gotowe osiedle domów bliźniaczych w Głogowie Małopolskim - dzielnica Zabajka W sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym, kameralnym osiedlu w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

NOwa, niższa cena!- 800 000zł Dom na sprzedaż po remoncie | Gotowy do zamieszkania | Z poddaszem i ogrodem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł96,70 m² 5 160,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż przestronne domy w stanie surowym otwartym, położone na działkach o powierzchni 4,5 -5,3 ara w spokojnej miejscowości Głogów Małopolski przy ulicy Zagajnikowej tylko 13km do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł143 m² 4 055,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, zrealizowany według projektu "dom w Cieszyniankach 12" od archon, o powierzchni 143 m , zlokalizowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł367,57 m² 1 849,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego jednorodzinnego w Głogowie Małopolskim. Dom wybudowany został w latach dwutysięcznych, według indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł167 m² 3 143,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować jednorodzinny dom w Głogowie Małopolskim o powierzchni całkowitej ok. 167 m (powierzchnia użytkowa ok. 130 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Centrum,Głogów Małopolski

678 600 zł113,10 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 113.65 m2 w odległości 14 km od Rzeszowa - w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom o powierzchni 117,5 m , w stanie deweloperskim, z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość jest położona jest na działce 3,08.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107,11 m² 6 161,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:107 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107 m , ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 900 zł113,65 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie sprzedaży gotowy dom w zabudowie szeregowej segment skrajny lub środkowy o powierzchni 113,65m2 (po podłodze 120,55m2) w stanie deweloperskim z garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107,11 m² 6 161,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:107 m²

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w świetnej lokalizacji - centrum w Głogowie Małopolskim. Dosłownie kilka kroków do szkoły/żłobka i przedszkola publicznego, 5 min piechotą kryta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł117,50 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 117,5 m w standardzie deweloperskim premium, położony w spokojnej części Głogowa Małopolskiego os. Zabajka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom o powierzchni 117,5 m , w stanie deweloperskim, z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość położona jest na działce 3,08 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 400 zł129,70 m² 6 194,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Osiedle domów w standardzie premium! Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Inwestycję Leśna Wola, położoną na ulicy Wojska Polskiego w Głogowie Małopolskim. Inwestycja to kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej, w znakomitej lokalizacji koło lasu - Głogów Małopolski, dzielnica Zabajka. Cicha, zielona okolica, świetny dojazd do centrum Głogowa Młp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

760 000 zł175 m² 4 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Budy Głogowskie, w gminie Głogów Małopolski, w powiecie Rzeszowskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

630 000 zł143 m² 4 405,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:788 m²

Nowy dom 143m2 Z garażem, stan surowy zamknięty Z elewacją - blisko centrum głogowa małopolskiego. Przedstawiamy Państwu wszechstronny dom o powierzchni użytkowej 143m2, i pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Centrum,Głogów Małopolski

747 000 zł123,18 m² 6 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Głogowa Małopolskiego ul. Partyzantów. Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 400 zł130 m² 6 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na ulicy Wojska Polskiego w Głogowie Małopolskim. Inwestycja jest ukończona, domy są gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Nowoczesny szeregowiec z klimatyzacją | Pełne wyposażenie | Głogów Młp. Marzysz o domu, który nie wymaga uciążliwego remontu? Wejdź, rozgość się i zamieszkaj od zaraz! Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Centrum,Głogów Małopolski

1 649 000 zł182,69 m² 9 026,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż, wykończony pod klucz - Głogów Małopolski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej części.