dowolna

Domy na sprzedaż Głogów Małopolski - Oferty sprzedaży domów

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

803 400 zł130,55 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro Sprzedaży Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne osiedle położone w spokojnej i cichej okolicy Głogowa Małopolskiego opis inwestycji: termin zakończenia: gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

764 800 zł123,18 m² 6 208,80 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mkk-invest Deweloper oferuje 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, z salonem, jadalnią, kuchnią, czterema sypialniami, garderobą, łazienką, wc, garażem, balkonem, tarasem i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

793 100 zł123,18 m² 6 438,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

783 600 zł123,18 m² 6 361,42 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

560 000 zł128 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Głogowie Małopolskim, przy bocznej ulicy Sikorskiego. Dom sprzedawany w stanie surowym zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł131,27 m² 11 723,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: nowa oferta - dom nigdy wcześniej nie był wystawiany na portale! Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy parterowy dom jednorodzinny budowany i wykańczany dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł182 m² 8 510,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Bezpośrednio od Właściciela: na sprzedaż unikatowy dom o powierzchni użytkowej 182m2. 5 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie, garderoba o powierzchni 13 m2. Działka 8 arów. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Styków,Głogów Małopolski

1 899 000 zł273 m² 6 956,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 008 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży stylowego domu z bardzo dużą działką w malowniczej, spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości Głogów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

649 000 zł164 m² 3 957,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

Oferta domu 164M2, stan surowy zamknięty - 5km od centrum głogowa małopolskiego. Oferujemy do sprzedaży nowy dom o pow. użytkowej 164m2, wybudowany na działce 6.32a w gminie Głogów.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł193,90 m² 79,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Eagles Estate prezentuje wyjątkową nieruchomość klasy premium nowoczesny, nigdy niezamieszkały dom, wykończony pod klucz z dbałością o każdy detal. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Centrum,Głogów Małopolski

1 549 000 zł192 m² 8 067,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni 192 m2 położony na funkcjonalnej działce 8 ar. Dom położony w Głogowie małopolskim. Nieruchomość -nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł170,88 m² 37,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany w Głogowie Małopolskim. Na sprzedaż dostępne są dwa niezależne segmenty każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

650 000 zł123,72 m² 5 253,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Głogowie Małopolskim, na prestiżowym osiedlu Niwa. Lokalizację budynku cechuje niska zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w świetnej lokalizacji - centrum w Głogowie Małopolskim. Dosłownie kilka kroków do szkoły/żłobka i przedszkola publicznego, 5 min piechotą kryta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Centrum,Głogów Małopolski

747 000 zł123,18 m² 6 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Głogowa Małopolskiego ul. Partyzantów. Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Centrum,Głogów Małopolski

1 649 000 zł182,69 m² 9 026,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż, wykończony pod klucz - Głogów Małopolski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł167 m² 3 113,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Głogowie Małopolskim. Nieruchomość sprzedawana w stanie surowym otwartym na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Gotowe osiedle domów bliźniaczych w Głogowie Małopolskim - dzielnica Zabajka W sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym, kameralnym osiedlu w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Głogów Małopolski 117,5 m | Garaż | 2 miejsca postojowe | Nowe osiedle | Blisko Rzeszowa Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł111 m² 5 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:465 m²

W sprzedaży dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, położony na 4,65 arowej działce w Głogowie Małopolskim. Dom o praktycznym układzie, składa się z 4 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej, w znakomitej lokalizacji koło lasu - Głogów Małopolski, dzielnica Zabajka. Cicha, zielona okolica, świetny dojazd do centrum Głogowa Młp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 400 zł130,55 m² 6 115,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Funkcjonalna i nowoczesna szeregówka - już gotowa, sprzedawana w stanie deweloperskim. Szeregówka o powierzchni 130,55m2, z garażem w bryle budynku ogródkiem i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

803 400 zł129,70 m² 6 194,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę domów w zabudowie szeregowej Czy marzysz o życiu w cichej, zielonej okolicy, blisko natury, z jednoczesnym szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł167 m² 3 143,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować jednorodzinny dom w Głogowie Małopolskim o powierzchni całkowitej ok. 167 m (powierzchnia użytkowa ok. 130 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł107,46 m² 6 002,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w urokliwym miejscu otoczynym zielenią, w okolicy Głogowa Małopolskiego. Ostani wolny gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Niwa,Głogów Małopolski

1 999 999 zł140,94 m² 14 190,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł135 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Biuro Invest Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny, jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Głogowa Małopolskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (obecnie lewy/prawy do wyboru) zlokalizowany blisko centrum Głogowa Małopolskiego przy ulicy Partyzantów. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł139,80 m² 6 430,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego na 40 arowej działce przy dk 9 w Głogowie Małopolskim. Poszukujesz domu do remontu blisko lasu? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107 m² 6 168,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107,11 m , ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Nowa, niższa cena! - 800 000zł Dom gotowy do zamieszkania | po generalnym remoncie | pełne wyposażenie | dodatkowe poddasze Są nieruchomości, które wymagają czasu i dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 400 zł130,02 m² 6 179,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

NA sprzedaż gotowy dom W zabudowie szeregowej W świetnej lokalizacji -głogów młp. Dom O powierzchni 130m2 Z garażem W bryle budynku. Nieruchomość wyposażona W popmę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o pow. 138 m2 projektu Archon d om w Ż urawkach 10 powiększony o balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł123,72 m² 5 253,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | garaż | prestiżowe osiedle Niwa | Głogów Małopolski Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Głogów Małopolski, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Głogów Małopolski

1 069 000 zł125 m² 8 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Funkcjonalny i niezwykle atrakcyjny projekt domu. Prosta bryła przekryta dachem dwuspadowym ubrana jest w gustowne, nowoczesne dodatki oraz wykusz. Jasne barwy ścian harmonijnie współgrają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł107,46 m² 6 002,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107,11 m² 6 161,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:107 m²

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni około 107 m , ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł143 m² 4 055,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, zrealizowany według projektu "dom w Cieszyniankach 12" od archon, o powierzchni 143 m , zlokalizowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 400 zł129,70 m² 6 194,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

W sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy w dogodnej lokalizacji w Głogowie Małopolskim. Dom o powierzchni 130,02m2 usytuowany na działce 205m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

630 000 zł145 m² 5 469,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom parterowy w miejscowości Widełka, zrealizowany według nowoczesnego i funkcjonalnego projektu. Ten jednorodzinny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Niwa,Głogów Małopolski

720 000 zł123,18 m² 5 845,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom o powierzchni 123,18 m wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 208,14 m . Dom.